logo
Čeština (Česká republika)English (United Kingdom)

LoginHome Inspekce Prodejci vyhrazených léčivých přípravků
Prodejci vyhrazených léčivých přípravků PDF Tisk Email

V této sekci se nacházejí dokumenty a podklady pro oblast prodeje vyhrazených léčivých přípravků a požadavky a formuláře pro prodejce vyhrazených veterinárních léčivých přípravků.

Sekce je rozdělena na:

  • Formuláře (pro podání oznámení ÚSKVBL o zahájení prodeje, pro doložení oprávněnosti odběru pro distributora, pro hlášení nežádoucích účinků léčiv)
  • Pokyny (bližší informace pro prodejce vyhrazených léčivých přípravků, jak naplňovat požadavky správné praxe prodejce vyhrazených léčiv)
  • Přehledy a seznamy (aktuální přehledy prodejců vyhrazených léčiv a seznam vyhrazených veterinárních léčivých přípravků)

UPOZORNĚNÍ: S platností od 1.5.2010 dochází u přípravků Frontline Spot on pro psy (4 přípravky podle síly) a Frontline Spot on pro kočky (1 přípravek) na základě kladného posouzení žádosti držitele k přeřazení těchto přípravků mezi vyhrazené veterinární léčivé přípravky, od tohoto data tudíž bude možné tyto přípravky distribuovat i prodejcům vyhrazených léčivých přípravků a prodávat na těchto prodejnách (viz seznam v této části stránek). Jiných registrovaných léčivých přípravků ve formě spot on se tato změna v současné době netýká! Pokud ke změně dojde, budeme vás na tomto místě informovat.

Za oblast prodeje vyhrazených veterinárních léčivých přípravků odpovídá MVDr. Bronislava Midrlová ( Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript )

Aktualizováno Čtvrtek, 02 Březen 2017 08:36