logo
Čeština (Česká republika)English (United Kingdom)

LoginHome Inspekce Prodejci vyhrazených léčivých přípravků
Prodejci vyhrazených léčivých přípravků PDF Tisk Email

V této sekci se nacházejí dokumenty a podklady pro oblast prodeje vyhrazených léčivých přípravků a požadavky a formuláře pro prodejce vyhrazených veterinárních léčivých přípravků.

Sekce je rozdělena na:

  • Formuláře (pro podání oznámení ÚSKVBL o zahájení prodeje, pro doložení oprávněnosti odběru pro distributora, pro hlášení nežádoucích účinků léčiv)
  • Pokyny (bližší informace pro prodejce vyhrazených léčivých přípravků, jak naplňovat požadavky správné praxe prodejce vyhrazených léčiv)
  • Přehledy a seznamy (aktuální přehledy prodejců vyhrazených léčiv a odkaz na seznam vyhrazených veterinárních léčivých přípravků)

V oblasti prodeje vyhrazených veterinárních léčivých přípravků je možno přímo kontaktovat odpovědné pracovníky: Mgr. Veronika Verbíková, Ph.D.,( Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript ); Mgr. Michal Herman ( Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript ); Mgr. Martina Karlíková ( Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript ).

Přílohy:
Stáhnout tento soubor (Nař. logo - 1904-2021.pdf)Nařízení 1904-2021[Nařízení EU zavádějicí logo pro prodej VLP na dálku]548 Kb
Aktualizováno Čtvrtek, 08 Červen 2023 13:19