logo
Čeština (Česká republika)English (United Kingdom)

LoginHome Inspections Seznam stránek s nelegální nabídkou VLP
Seznam stránek s nelegální nabídkou VLP PDF Print E-mail

 

Ústav pro státní kontrolu veterinárních biopreparátů a léčiv jako orgán výkonu státní správy v oblasti veterinárních léčiv vede od 1.12.2022 v souladu s ustanovením § 16 odst. 3 písm. q) zákona č. 378/2007 Sb., zákon o léčivech a o změnách některých souvisejících zákonů (dále jen „zákon o léčivech“) seznam internetových stránek nabízejících veterinární léčivé přípravky v rozporu s tímto zákonem (dále jen "seznam stránek s nelegální nabídkou veterinárních léčivých přípravků") a zveřejňuje ho na svých internetových stránkách. Zákon o léčivech dále k obsahu seznamu stránek s nelegální nabídkou léčivých přípravků uvádí v § 101a, že obsahuje adresu internetové stránky a den zápisu internetové stránky do seznamu nelegálních internetových stránek, popřípadě den výmazu zápisu internetové stránky z tohoto seznamu.  
 
Poskytovatelům připojení k internetu na území České republiky zákon o léčivech v § 101c ukládá povinnost zamezit v přístupu k internetovým stránkám uvedeným v seznamu stránek s nelegální nabídkou léčivých přípravků, a to do 15 dnů ode dne zveřejnění internetové stránky v seznamu stránek s nelegální nabídkou léčivých přípravků.

 

Níže je umístěn soubor "Datové rozhraní seznamu nelegálních stránek s nabídkou VLP" a vlastní seznam internetových stránek s nelegální nabídkou veterinárních léčivých přípravků.


 

Attachments:
Download this file (Datove_Rozhrani_Nelegalni_Stranky_VLP.xlsx)Datove_Rozhrani_Nelegalni_Stranky_VLP.xlsx[Datové rozhraní seznamu nelegálních stránek s nabídkou VLP]9 Kb
Download this file (Nelegalni_stranky_VLP.csv)Nelegalni_stranky_VLP.csv[ ]0 Kb
Last Updated on Friday, 16 February 2024 07:29